Primex Sp. j.

osłodzimy Ci życie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/simplex_biz_n1_j_res/functions.php on line 172

o nas

 

Hurtownia Primex to dynamicznie i sprawnie działająca od 1991 roku firma handlowa,skupiająca w swoich szeregach doświadczonych, kompetentnych i odpowiedzialnych pracowników. Naszymi partnerami są najlepsi krajowi i zagraniczni producenci żywności, dzięki temu możemy zaoferować towary najwyższej jakości. W ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku wypracowaliśmy  sprawny i fachowy system obsługi klientów. Zasięg działania który konsekwentnie rozszerzamy obejmuje większość województwa łódzkiego. 

Naszym kontrahentom oferujemy dogodne warunki współpracy zapewniamy atrakcyjne ceny, wygodny system rabatowania i błyskawiczną realizację zamówień. Klienci firmy to przede wszystkim sklepy, restauracje bary oraz szkoły i przedszkola.

Specjalizujemy się w sprzedaży słodyczy. Posiadamy również w ofercie bogaty wybór kaw, herbat, soków i napojów oraz produktów ogólnospożywczych  jak; dania gotowe, przetwory, kasze i makarony czy koncentraty spożywcze. Ważnym elementem strategii firmy jest wprowadzanie na rynek i propagowanie zdrowej żywności. 

KONTAKT